Aktuální kojčické CORONA-zprávy

V následujících pár bodech si přečtěte, jak můžete pomoci a nebo jak si můžete nechat pomoci.

1.Roušky

Paní Janina Egertová šije doma roušky. Obec jí zajistila i dostatek materiálu k jejich výrobě. Pokud byste jí chtěli jakkoli pomoci, ozvěte se jí denně mezi 9.00 - 11.00 na telefon 606583761. Pokud vám rouška chybí, ozvěte se jí též.

  1. Nákupy v obecní prodejně

Vlaďka Kovářová nabízí starším spoluobčanům možnost objednání nákupu po telefonu a jeho zabalení do tašky. Nákup si můžete objednat den předem, mezi 8.00 a 15.30 na telefonním čísle 606143769. Šikovný kojčický holky a kluci se nabídli, že by pak nákupy i roznosili po staveních. Tato služba je určena přednostně babičkám a dědečkům – prosíme nezneužívejte jí zbytečně. Pokud byste naopak Vy chtěli s roznáškou pomoci, ozvěte se paní Kovářové.

  1. Obědy ve družstevní jídelně

Díky iniciativě pana předsedy se podařilo zajistit zařízení pro balení jídel a obědy tak mohou být i nadále v jednorázových obalech vydávány. Jejich cena se tím zvedne o cca 10 Kč, ale kapacita počtu vydaných obědů zatím není zcela naplněna. Jinými slovy – kdo byste chtěl odebírat obědy z družstevní jídelny, máte ještě možnost se přihlásit, dokud se kapacita nenaplní. Bližší informace získáte v pracovních dnech na telefonu 725924495.

  1. Informace a připomínky

Budeme se vás o aktuální situaci snažit pravidelně informovat na kojčických webových stránkách a facebooku. Na oplátku prosíme, abyste své postřehy a náměty psali i vy nám. K dispozici máte email obeckojcice@seznam.cz + samozřejmě komentáře a Messenger na kojčickém facebooku.

V tištěné podobě budou informace vyvěšovány na úřední desce na návsi.

Přejeme nám všem společně pevné nervy a hodně zdraví. Starosta a zastupitelé.

Facebook obec KojčiceInstagram obec Kojčice